Svítidlo RABALUX 3927 ADELINE, LED 28W, IP20, 3000-6000K, 1500lm, šedá
Minimalistické závěsné svítidlo Adeline bude zvláštním doplňkem vašeho moderního obývacího pokoje, ložnice nebo dokonce nábytku vaší pracovny. Šedé svítidlo s bílým stínítkem má množství skvělých funkcí: je možné ho ztlumit, jas lze podle potřeby měnit pomocí dálkového ovladače a jeho barevnou teplotu je také možné nastavit v rozmezí 3 000 - 6 000 K pomocí nástěnného vypínače nebo dálkového ovládání. To znamená, že toto závěsné svítidlo může dle vašeho výběru svítit teplým, přirozeným nebo studeným bílým světlem. Svítidlo Adeline, které je vyrobeno z kovu se zaoblenými rohy a akrylovým stínidlem, má navíc funkci nočního osvětlení a paměťovou funkci, kterou je možné ovládat pomocí nástěnného vypínače nebo dálkového ovladače. Vestavěný LED zdroj světla má výkon 28 W, světelný tok 1 800 lumenů a životnost 20 000 hodin. Závěsné svítidlo Adeline má šířku 450 mm, výšku 80 mm a průměr instalace 140 mm. Vzdálenost od stropu je 1255 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.78 kg |
| EAN: | 5998250339276 |
| Šířka (mm): | 450 mm |
| Výška (mm): | 80 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | šedá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | akryl |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 28 W |
| Styl svítidla: | Minimalistická |
| Svítivost (lumen): | 1800 lumen |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1255 |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
