Svítidlo RABALUX 3928 ADELINE, LED 24W, IP20, 3000-6000K, 1500lm, šedá
Kulaté stropní svítidlo Adeline v minimalistickém stylu bude skvělou volbou ve vašem obývacím pokoji, ložnici nebo pracovně. Svítidlo vyrobené v šedé barvě s bílým stínítkem má množství skvělých funkcí: je stmívatelné, jas lze podle přání měnit pomocí dálkového ovladače a také je možné nastavovat barevnou teplotu v rozmezí 3 000 - 6 000 K pomocí nástěnného vypínače nebo dálkového ovladače. To znamená, že toto stropní svítidlo může dle vašeho výběru svítit teplým, přirozeným nebo studeným bílým světlem. Svítidlo Adeline, které je vyrobeno z kovu s akrylovým stínidlem, má navíc funkci nočního světla a paměťovou funkci, kterou je možné ovládat pomocí nástěnného vypínače nebo dálkového ovladače. Vestavěný LED světelný zdroj stropního svítidla má výkon 24 W, světelný tok 1 500 lumenů a životnost 20 000 hodin. Svítidlo Adeline má průměr 450 mm a instalační průměr 350 mm. Vzdálenost od stropu je 125 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.88 kg |
| EAN: | 5998250339283 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | šedá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | akryl |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 450 mm |
| Příkon (W): | 24 W |
| Styl svítidla: | Minimalistická |
| Svítivost (lumen): | 1500 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 125 |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
