Svítidlo RABALUX 3929 ADELINE, LED 24W, IP20, 3000-6500K, 1150lm, šedá
Kulaté závěsné svítidlo Adeline v minimalistickém stylu bude zvláštním doplňkem vašeho moderního obývacího pokoje, ložnice nebo dokonce nábytku vaší pracovny. Šedé svítidlo s bílým stínítkem má množství skvělých funkcí: je možné ho ztlumit, jas lze podle přání měnit pomocí dálkového ovladače a jeho barevnou teplotu je také možné nastavit v rozmezí 3000 - 6000 K pomocí nástěnného vypínače nebo dálkového ovládání. To znamená, že toto závěsné svítidlo může dle vašeho výběru svítit teplým, přirozeným nebo studeným bílým světlem. Svítidlo Adeline, které je vyrobeno z kovu se zaoblenými rohy a akrylovým stínidlem, má také funkci nočního světla a paměťovou funkci, kterou je možné ovládat pomocí nástěnného vypínače nebo dálkového ovladače. Vestavěný LED zdroj světla má výkon 24 W, světelný tok 1 500 lumenů a životnost 20 000 hodin. Závěsné svítidlo Adeline má průměr 450 mm, výšku 85 mm a instalační průměr 200 mm. Vzdálenost od stropu je 1215 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.1 kg |
| EAN: | 5998250339290 |
| Výška (mm): | 85 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | šedá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | akryl |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 450 mm |
| Příkon (W): | 24 W |
| Styl svítidla: | Minimalistická |
| Svítivost (lumen): | 1500 lumen |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1215 |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
