Svítidlo RABALUX 3958 BALOR, LED 5W, IP20, -K, -lm, černá
Stolní svítidlo Balor v moderním stylu bude skvělou volbou v pracovně nebo dětském pokoji. Celoplastový model vyzařující přirozené bílé světlo může poskytnout velkou podporu při práci nebo studiu. Navíc díky svému designu zabírá skutečně málo místa, což z něj dělá praktickou volbu i pro menší pracovní stůl. Svítidlo Balor je vybaveno černobílou pohyblivou hlavou a má zabudovanou LED žárovku s výkonem 5 W, světelným tokem 320 lumenů a životností 20 000 hodin. Barevná teplota světelného zdroje je 4 000 K. Svítidlo je možné ovládat pomocí kolébkového spínače umístěného na základně. Rozměry stolního svítidla Balor jsou následující: šířka dekoračního podstavce je 105 mm, celková výška lampy je 430 mm. Na tento model nabízíme 5letou záruku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 5998250339580 |
| Šířka (mm): | 105 mm |
| Výška (mm): | 430 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Příkon (W): | 5 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 320 lumen |
| Typ svítidla: | Stolní lampy |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
