Svítidlo RABALUX 3976 PABLO, E27 1x MAX 40W, IP20, -K, -lm, matná černá
Bodové svítidlo Pablo v průmyslovém stylu bude charakteristickým kusem zařízení obývacího pokoje, kuchyně, jídelny nebo ložnice. Tento model vyrobený z kovu a dřeva sestává z matného černého svítidla a volně stojícího zdroje světla. Svítidlo lze připevnit na zeď pomocí okrouhlé dřevěné ozdobné základny. Toto bodové svítidlo lze použít s jednou žárovkou s výkonem až 40W. Typ zásuvky je E27. Pokud chcete zvýšit útulnou a intimní atmosféru, vyberte si žárovku vyzařující teplé bílé světlo. Rozměry nástěnného svítidla Pablo jsou následující: šířka 90 mm, výška 95 mm, vzdálenost od stěny 120 mm, průměr instalace 90 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| EAN: | 5998250339764 |
| Šířka (mm): | 90 mm |
| Výška (mm): | 95 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 120 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
