Svítidlo RABALUX 3978 PABLO, E27 3x MAX 40W, IP20, -K, -lm, matná černá
Trojité bodové svítidlo Pablo v průmyslovém stylu bude charakteristickým kouskem nábytku do obývacího pokoje, kuchyně, jídelny nebo ložnice. Tento model vyrobený z kovu a dřeva sestává z matného černého svítidla a volně stojících zdrojů světla. Svítidlo lze připevnit ke stropu pomocí okrouhlé dřevěné dekorativní podstavy. Protože hlavy svítidla připevněné k volutované nosné tyči dívají do tří různých směrů, světlo svítidla Pablo se dostane do každé části místnosti. Bodové svítidlo je možné použít s třemi žárovkami, každá s výkonem až 40W. Typ zásuvky je E27. Pokud chcete zvýšit útulnou a intimní atmosféru, zvolte pro toto svítidlo světelné zdroje vyzařující teplé bílé světlo. Rozměry trojitého stropního svítidla Pablo jsou následující: šířka 320 mm, výška 135 mm, vzdálenost od stropu 135 mm, montážní průměr 90 mm. Tento model je dodáván bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 5998250339788 |
| Šířka (mm): | 320 mm |
| Výška (mm): | 135 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 135 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
