Svítidlo RABALUX 3979 PABLO, E27 4x MAX 40W, IP20, -K, -lm, matná černá
Bodové svítidlo Pablo se 4 žárovkami v průmyslovém stylu bude charakteristickým kusem zařízení obývacího pokoje, kuchyně, jídelny nebo ložnice. Tento model vyrobený z kovu a dřeva sestává z matného černého svítidla a volně stojících zdrojů světla. Svítidlo lze připevnit ke stropu pomocí okrouhlé dřevěné dekorativní podstavy. Od hlavy svítidla - dva na každé straně - které jsou připevněny k nosné tyči sestávající ze dvou kusů, se dívají různými směry, světlo svítidla Pablo se dostane do každé části místnosti. Bodové svítidlo lze použít se čtyřmi žárovkami, každá s výkonem až 40W. Typ zásuvky je E27. Pokud chcete zvýšit útulnou a intimní atmosféru, zvolte pro toto svítidlo světelné zdroje vyzařující teplé bílé světlo. Rozměry stropního svítidla Pablo se 4 žárovkami jsou následující: šířka 720 mm, výška 125 mm, vzdálenost od stropu 110 mm, montážní průměr 90 mm. Tento model je dodáván bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 5998250339795 |
| Šířka (mm): | 720 mm |
| Výška (mm): | 125 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 110 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
