Svítidlo RABALUX 3986 LAMAR, E27 1x MAX 40W, IP20, -K, -lm, matná černá
Bodové svítidlo Lamar, které představuje standardní styl, může být jednoduchým a praktickým kouskem nábytku téměř každého obývacího pokoje nebo ložnice. Tento kovový model se skládá z matného černého svítidla a volně stojícího zdroje světla. Svítidlo lze připevnit na zeď pomocí okrouhlé dekorativní podstavy. Toto bodové svítidlo lze použít s jednou žárovkou s výkonem až 40W. Typ zásuvky je E27. Pokud chcete zvýšit útulnou a intimní atmosféru, vyberte si žárovku vyzařující teplé bílé světlo. Rozměry nástěnného svítidla Lamar jsou následující: šířka i výška 90 mm, vzdálenost od stěny 110 mm, instalační průměr 90 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 5998250339863 |
| Šířka (mm): | 90 mm |
| Výška (mm): | 90 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Styl svítidla: | Standard |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 110 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
