Svítidlo RABALUX 3987 LAMAR, E27 2x MAX 40W, IP20, -K, -lm, matná černá
Dvojité bodové svítidlo Lamar, které představuje standardní styl, může být jednoduchým a praktickým kouskem nábytku téměř každého obývacího pokoje nebo ložnice. Tento kovový model se skládá z matného černého svítidla a dvou volně stojících zdrojů světla. Svítidlo lze připevnit na zeď pomocí okrouhlé dekorativní podstavy. Toto bodové svítidlo lze použít s dvěmi žárovkami, každá s výkonem až 40W. Typ zásuvky je E27. Pokud chcete zvýšit útulnou a intimní atmosféru, vyberte si žárovky vyzařující teplé bílé světlo. Rozměry dvojitého bodového svítdla Lamar jsou následující: šířka 275mm, výška 125 mm, vzdálenost od stěny 140 mm, instalační průměr 90 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.<br>
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 5998250339870 |
| Šířka (mm): | 275 mm |
| Výška (mm): | 125 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Styl svítidla: | Standard |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 140 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
