Svítidlo RABALUX 3989 LAMAR, E27 4x MAX 40W, IP20, -K, -lm, matná černá
Bodové svítidlo Lamar se 4 žárovkami, které představuje standardní styl, může být jednoduchým a praktickým kouskem nábytku do jakéhokoli obývacího pokoje nebo ložnice. Tento kovový model se skládá z matného černého svítidla a volně stojících světelných zdrojů. Svítidlo lze připevnit na strop pomocí malého kulatého dekorativního podstavce. Díky čtyřem žárovkám, které se dívají různými směry, dokážete s tímto svítidlem dokonale osvětlit celou místnost. Bodové svítidlo lze použít se čtyřmi žárovkami, každá s výkonem až 40W. Typ zásuvky je E27. Pokud chcete zvýšit útulnou a intimní atmosféru, zvolte pro toto svítidlo světelné zdroje vyzařující teplé bílé světlo. Rozměry bodového svítidla Lamar se 4 žárovkami jsou následující: šířka 710 mm, výška 125 mm, vzdálenost od stěny 140 mm, průměr instalace 90 mm. Tento model je dodáván bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| EAN: | 5998250339894 |
| Šířka (mm): | 710 mm |
| Výška (mm): | 125 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Styl svítidla: | Standard |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 140 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
