Svítidlo RABALUX 4028 Action, 2-ram. stojací lampa stříbrná, bílá
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | lampy stolní, stojanové Rabalux |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.61 kg |
| EAN: | 5998250340289 |
| Výška (mm): | 1780 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | stříbrná |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 242 mm |
| Strana v katalogu: | 147 |
| Styl svítidla: | Standard |
| Typ svítidla: | Stojací lampy |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
