Svítidlo RABALUX 4038 Bank, stolní lampa bankéřská zelená/bronzová, bankovka
stolní designová lampa "bankovka" se zeleným sklem a tělem v bronzovém matném provedení
lampa je vhodná pro osazení světelným zdrojem se závitem E27 pro vláknovou, úspornou nebo LED žárovku
noha v matném provedení
materiál kov a sklo
lampa je opatřena přívodním kabelem s vidlicí a vypínačem
šířka : 270 mm
výška : 330 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | lampy stolní, stojanové Rabalux |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.4 kg |
| EAN: | 5998250340388 |
| Šířka (mm): | 270 mm |
| Výška (mm): | 330 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | zelená |
| Barva svítidla: | bronzová |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Styl svítidla: | Klasické |
| Typ svítidla: | Stolní lampy |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
