Svítidlo RABALUX 4078 Gamma stojací lampa,halogen bronz R7S 1x 230W + G9 1x 40W
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | lampy stolní, stojanové Rabalux |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 11.3 kg |
| EAN: | 5998250340784 |
| Barva: | bronz |
| Výška (mm): | 1740 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bronzová |
| Barva světla (K): | 2700 K |
| Barva svítidla: | bronzová |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | R7s |
| Průměr (mm): | 320 mm |
| Příkon (W): | 230, 28 W |
| Strana v katalogu: | 140 |
| Styl svítidla: | Klasické |
| Svítivost (lumen): | 4970 lumen |
| Typ svítidla: | Stojací lampy |
| Životnost: | 2000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
