Svítidlo RABALUX 4093 Ozone, salt lamp, E14 1x15W hnědá
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | dětská svítidla, dekorační doplňky Rabalux |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.388 kg |
| EAN: | 5998250340937 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | červenooranžová |
| Barva světla (K): | 2700 K |
| Barva svítidla: | oranžová |
| Energetická třída: | G |
| Materiál svítidla: | kamenná sůl/ dřevo |
| Patice: | E14 |
| Průměr (mm): | 127 mm |
| Příkon (W): | 15 W |
| Styl svítidla: | Mediteránní |
| Svítivost (lumen): | 90 lumen |
| Typ svítidla: | Dekorativní lampy |
| Životnost: | 1000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
