Svítidlo RABALUX 4115 Glitter, magma lampa,fialová
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | dětská svítidla, dekorační doplňky Rabalux |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.8 kg |
| EAN: | 5998250341156 |
| Výška (mm): | 420 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | fialová |
| Barva svítidla: | fialová |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Průměr (mm): | 110 mm |
| Příkon (W): | 25 W |
| Strana v katalogu: | 271 |
| Styl svítidla: | Standard |
| Typ svítidla: | Dekorativní lampy |
| Životnost: | 1000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
