Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | lampy stolní, stojanové Rabalux |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.45 kg |
| EAN: | 5998250341644 |
| Šířka (mm): | 320 mm |
| Výška (mm): | 520 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Energetická třída: | E |
| Materiál svítidla: | plast |
| Příkon (W): | 5,3 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 520 lumen |
| Typ svítidla: | Stolní lampy |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
