Svítidlo RABALUX 4212 Samson, stolní lampa, E-27, 60W černá
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | lampy stolní, stojanové Rabalux |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.57 kg |
| EAN: | 5998250342122 |
| Barva: | . |
| Šířka (mm): | 370 mm |
| Výška (mm): | 490 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | černá |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Strana v katalogu: | 155 |
| Styl svítidla: | Standard |
| Typ svítidla: | Stolní lampy |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
