Svítidlo RABALUX 4347 IDUNA, E27 1x MAX 60W, IP20, -K, -lm, matná černá
Závěsné svítidlo Iduna představující průmyslový styl bude charakteristickým kusem nábytku ve vašem moderním obývacím pokoji, jídelně nebo kuchyni. Tento matný černý model je zcela vyroben z kovu; svítidlo je možné připevnit na strop pomocí malého kulatého ozdobného podstavce. Specialitou tohoto světla je mřížkové kovové stínítko a jeho vlnitý design. Svítidlo Iduna může být použito s jednou žárovkou s výkonem až 60W. Typ patice je E27. Chcete-li mít v místnosti jasný a moderní efekt, vyberte si pro toto svítidlo přírodní bílý světelný zdroj. Rozměry závěsného svítidla Iduna jsou následující: šířka 500 mm, výška stínítka 430 mm, vzdálenost od stropu 1 800 mm, instalační průměr 90 mm. Tento model se dodává bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.28 kg |
| EAN: | 5998250343471 |
| Šířka (mm): | 500 mm |
| Výška (mm): | 430 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | matná černá |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1800 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
