Svítidlo RABALUX 4357 Clip černá E14 R50 1x MAX 40W
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | spoty, bodová, reflektorová svítidla Rabalux |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 5998250343570 |
| Šířka (mm): | 90 mm |
| Výška (mm): | 105 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | černá |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál svítidla: | plast |
| Patice: | E14 |
| Styl svítidla: | Standard |
| Typ svítidla: | Stolní lampy |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 150 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
