Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | lampy stolní, stojanové Rabalux |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 5998250343808 |
| Výška (mm): | 260 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | béžová |
| Barva svítidla: | béžová |
| Materiál stínidla: | textil |
| Materiál svítidla: | keramika |
| Patice: | E14 |
| Průměr (mm): | 180 mm |
| Styl svítidla: | Standard |
| Typ svítidla: | Noční lampy |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
