Svítidlo RABALUX 4478 Ingrid E14 1X MAX 40W - keramika
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.578 kg |
| EAN: | 5998250344782 |
| Výška (mm): | 280 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bordó |
| Barva svítidla: | bordó |
| Materiál stínidla: | textil |
| Materiál svítidla: | keramika |
| Patice: | E14 |
| Průměr (mm): | 170 mm |
| Styl svítidla: | Standard |
| Typ svítidla: | Noční lampy |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
