Svítidlo RABALUX 4480 PANTHEA, E27 3x MAX 40W, IP20, -K, -lm, zlatá
Trojité závěsné svítidlo Panthea, které představuje moderní styl, bude zdrženlivým a elegantním doplňkem k zařízení vašeho obývacího pokoje, jídelny nebo kuchyně. Zlaté svítidlo je doplněno poloprůhlednými bílými stínítky; svítidlo je možné připevnit na strop pomocí prodlouženého ozdobného podstavce se zaoblenými konci. Tři podlouhlé válcovité stínidla, které visí v různých výškách, jsou s dekorativní základnou spojené textilními kabely. Toto závěsné svítidlo je možné použít s třemi žárovkami, z nichž každá má výkon až 40W. Typ patice je E27. Pokud chcete v místnosti dosáhnout moderní a jasný efekt, vyberte si přirozené bílé světelné zdroje. Rozměry trojitého závěsného svítidla Panthea jsou následující: šířka 500 mm, průměr každého stínítka je 100 mm, vzdálenost od stropu 1 700 mm. Tento model se dodává bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.46 kg |
| EAN: | 5998250344805 |
| Šířka (mm): | 500 mm |
| Výška (mm): | 100 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | zlatá |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1700 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
