Svítidlo RABALUX 4548 SONAL, E14 1x MAX 40W, IP20, -K, -lm, bílá
Sonal noční svítidlo bude elegantním doplňkem našeho moderního domu s keramickým podstavcem a textilním stínítkem. Bílý, pevný základ je zdobený stříbrnými motivy listů a je doplněn bílo-stříbrným barevným stínítkem. Sonal může být svěžím místem ve vaší obývacím pokoji nebo ložnici umístěným na nižším stole nebo nočním stolku. Svítidlo lze použít s jednou žárovkou s výkonem až 40 W, patice typu E14. Pokud si lampu dáte do své ložnice, vyberte si žárovku teplé bílé barvy, která vytvoří příjemnou, intimní atmosféru pro vaše večery. Výška svítidla Sonal vybaveného kabelovým spínačem je 300 mm a průměr stínítka je 180 mm. Tento model se dodává bez žárovky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 5998250345482 |
| Výška (mm): | 300 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | bílá |
| Materiál stínidla: | textil |
| Materiál svítidla: | keramika |
| Patice: | E14 |
| Průměr (mm): | 180 mm |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Stolní lampy |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
