Svítidlo RABALUX 4565 Leon vícebarevná LED 1x 0,3W
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | dětská svítidla, dekorační doplňky Rabalux |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5998250345659 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | vícebarevná |
| Barva svítidla: | vícebarevná |
| Materiál svítidla: | plast |
| Průměr (mm): | 100 mm |
| Příkon (W): | 0,3 W |
| Styl svítidla: | Standard |
| Typ svítidla: | Dětská svítidla |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
