Svítidlo RABALUX 4570 Cathy vícebarevná E14 1x MAX 7W
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | dětská svítidla, dekorační doplňky Rabalux |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 5998250345703 |
| Šířka (mm): | 130 mm |
| Výška (mm): | 190 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | vícebarevná |
| Barva světla (K): | 2700 K |
| Barva svítidla: | vícebarevná |
| Energetická třída: | G |
| Materiál svítidla: | plast |
| Patice: | E14 |
| Příkon (W): | 7 W |
| Styl svítidla: | Standard |
| Svítivost (lumen): | 18 lumen |
| Typ svítidla: | Dětská svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 60 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
