Svítidlo RABALUX 4606 CYCLONE, LED 21W, IP20, -K, -lm, chromová
Stropní svítidlo Cyclone určené do moderních obýváků. Doporučujeme jej těm, kteří mají rádi lesklé chromové povrchy a namísto decentních stropních svítidel splývajících s rovinou stropu by zvolili nápadnější a osobitější model. Kovové svítidlo Cyclone ve tvaru hvězdy je doplněno bílými plastovými kryty a lze jej připevnit na strop pomocí malého kulatého podstavce. Tři dlouhé, jemně zakřivené, protínající se prvky lampy jsou připevněny k dekorativnímu podstavci a tvoří šesticípou zářící hvězdu. Stropní svítidlo má zabudovaný LED světelný zdroj energetické třídy G, s výkonem 21 W, svítivostí 1450 lumenů se stínítkem, 2250 lumenů bez tímndla a životností 20 000 hodin. Barevná teplota svítidla je 4000 K, tzn. svítí přirozeným bílým světlem a vytváří moderní, čistý efekt v obýváku. Rozměry Cyclone: průměr 570 mm, vzdálenost od stropu 90 mm, jeho montážní průměr 120 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.921 kg |
| EAN: | 5998250346069 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | chromová |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 570 mm |
| Příkon (W): | 21 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1450 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 90 |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
