Svítidlo RABALUX 4634 TAYLA, LED 72W, IP20, 2700K, 2lm, chromová
Hranaté stropní svítidlo Tayla s hvězdným efektem kombinuje jednoduchý a čistý design se spoustou dalších funkcí. Bude to skvělá volba pro každý moderní obývací pokoj nebo ložnici. Kovové svítidlo v chromové barvě se zaoblenými rohy je doplněno bílým plastovým stínítkem. Toto stropní svítidlo obsahuje vestavěný světelný zdroj LED s životností 25 000 hodin, výkonem 72 W, světelným tokem 6 800 lumenů a teplotou barvy, kterou lze nastavit v rozmezí 3 000-6 500 K pomocí nástěnného vypínače nebo dálkového ovladače. Svítidlo Tayla je navíc možné i ztlumit, to znamená, že jeho jas lze měnit podle potřeby pomocí dálkového ovladače. Mezi další doplňkové funkce patří paměťová funkce, časovač a funkce nočního světla. Rozměry inteligentního svítidla Tayla: 440 x 440, vzdálenost od stropu 70 mm, instalační průměr 400 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.7 kg |
| EAN: | 5998250346342 |
| Šířka (mm): | 440 mm |
| Výška (mm): | 70 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | chromová |
| Energetická třída: | F |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 72 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 6800 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 70 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
