Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | dětská svítidla, dekorační doplňky Rabalux |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 5998250346588 |
| Šířka (mm): | 58 mm |
| Výška (mm): | 95 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál svítidla: | plast |
| Příkon (W): | 0,5 W |
| Styl svítidla: | Funkční |
| Svítivost (lumen): | 6 lumen |
| Typ svítidla: | Dekorativní lampy |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 60 |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
