Svítidlo RABALUX 4682 MURRY, LED 18W, IP20, -K, -lm, bílá
Stropní svítidlo Murry v moderním stylu s hvězdným efektem bude perfektní volbou v obývacím pokoji, ložnici nebo dětském pokoji. Bíle zbarvený model, který je vyroben z kovu a akrylu se zaoblenými rohy, má mnoho zvláštností. Svítidlo obsahuje zabudovaný LED světelný zdroj s výkonem 18W a světelným tokem 1 350 lumenů. Životnost inteligentní žárovky je celkem fantastická: 50 000 hodin! Svítidlo Murry je stmívatelné, to znamená, že jas lze měnit podle přání. Také je možné nastavit jeho barevnou teplotu mezi 3000-6000K. Obě funkce lze ovládat pomocí dálkového ovladače. Můžete také nastavit osvětlení RGB, což znamená, že můžete měnit barvy. Mezi další doplňky patří funkce dálkového ovládání paměti, časovač a funkce nočního osvětlení. To však není všechno: svítidlo má také zabudovaný reproduktor, který lze ovládat přes Bluetooth. Rozměry stropního svítidla jsou 365x365mm, vzdálenost od stropu je 90mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.22 kg |
| EAN: | 5998250346823 |
| Šířka (mm): | 365 mm |
| Výška (mm): | 90 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | akryl |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 365 mm |
| Příkon (W): | 18 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1350 lumen |
| Typ svítidla: | SMART - Inteligentní osvětlení |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 90 |
| Životnost: | 50000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
