Svítidlo RABALUX 5023 HAROLD, LED 15W, IP44, 4000K, 1600lm, černá
Trojité stropní koupelnové svítidlo Harold v kombinaci chrom-černá-opál bude elegantním a dominantním doplňkem vašeho moderního interiéru koupelny. Jako zvláštní prvek je třeba zvýraznit čtvercový dvojitý dekorativní základ se zaoblenými rohy. Model vyrobený z kovu a plastu lze namontovat blízko zrcadla nad umývadlo nebo dokonce nad vanu: jeho přirozené bílé světlo vytváří čistý moderní efekt. Svítidlo Harold má vestavěný, energeticky úsporný LED světelný zdroj s výkonem 15 W, svítivostí 1200 lumenů a životností 25000 hodin. Teplota barev světelného zdroje je 4000 K. Toto koupelnové svítidlo má krytí IP44, které zajišťuje jeho ochranu proti vniknutí předmětů s maximálním průměrem 1 mm, jakož i proti stříkající vodě z libovolného směru. Rozměry trojitého nástěnného svítidla Harold jsou následující: šířka 430 mm, výška 105 mm, vzdálenost od stěny 140 mm. Na toto koupelnové svítidlo se poskytuje 5-letá záruka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.14 kg |
| EAN: | 5998250350233 |
| Šířka (mm): | 430 mm |
| Výška (mm): | 105 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | opálové sklo |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 15 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1200 lumen |
| Typ svítidla: | Koupelnová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 140 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
