Svítidlo RABALUX 5024 HAROLD, LED 20W, IP44, 3000K, 380lm, černá
Čtyřnásobné stropní koupelnové svítidlo Harold v kombinaci chrom-černá-opál bude elegantním a dominantním doplňkem vašeho moderního interiéru koupelny. Jako zvláštní prvek je třeba zvýraznit čtvercový dvojitý dekorativní základ se zaoblenými rohy. Kovový a plastový model se vyplatí namontovat na místo ve vaší koupelně, kde čtyři hlavy svítidla mohou rovnoměrně osvětlit všechny části místnosti. Přirozené bílé světlo svítidla vytváří elegantní moderní efekt. Celkový výkon vestavěných světelných zdrojů LED svítidla Harold je 20 W, jejich svítivost je 1600 lumenů a jejich životnost je 25000 hodin. Teplota barev světelných zdrojů je 4000 K. Krytí žárovky IP44 zaručuje, že je chráněno proti vniknutí předmětů do průměru 1 mm a proti stříkající vodě z libovolného směru. Rozměry čtyřnásobného stropního svítidla Harold jsou: šířka a výška 280 mm, vzdálenost od stěny 140 mm. Na toto koupelnové svítidlo se vztahuje 5letá záruka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.86 kg |
| EAN: | 5998250350240 |
| Šířka (mm): | 280 mm |
| Výška (mm): | 280 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | opálové sklo |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 20 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1600 lumen |
| Typ svítidla: | Koupelnová svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 140 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
