Svítidlo RABALUX 5045 SOLANGE, LED 6W, IP20, 3000K, 760lm, bílá
Bodové svítidlo Solange se vyznačuje moderním, elegantním tvarem a nenápadným vzhledem. Kovové tělo nástěnného svítidla vyrobeno v bílo-zlaté barevné kombinaci je doplněno jednoduchým válcovým kovovým stínítkem. Svítidlo vyzařující teplé bílé světlo vypadá skvěle v mnoha interiérech: můžete jej namontovat do své obývacího pokoje, ložnice nebo dokonce na chodbu. Solange má vestavěný LED světelný zdroj s výkonem 6 W, svítivostí 380 lumenů a životností 20 000 hodin. Barevná teplota světelného zdroje je 3000 K. Parametry bodového svítidla vybaveného vypínačem jsou: šířka 80 mm, výška 122 mm, vzdálenost od stěny 120 mm. Nástěnné svítidlo Solange je dodáváno s 5-letou zárukou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 5998250350455 |
| Šířka (mm): | 80 mm |
| Výška (mm): | 122 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 6 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 380 lumen |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 120 |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
