Svítidlo RABALUX 5047 SOLANGE, LED 18W, IP20, 3000K, 1520lm, bílá
Trojité bodové svítidlo Solange se vyznačuje moderním, elegantním tvarem a nenápadným vzhledem. Kovové tělo bodového svítidla vyrobeno v bílo-zlaté barevné kombinaci je doplněno jednoduchými válcovými kovovými stínítky. Díky nastavitelným hlavám svítidla lze nasměrovat světlo podle přání. Svítidlo Solange vyzařující teplé bílé světlo vypadá skvěle v mnoha interiérech: můžete jej namontovat do moderního nebo tradičního obývacího pokoje nebo do prostorné chodby. Tento model má vestavěné světelné zdroje LED s celkovým výkonem 18 W, svítivostí 1140 lumenů a životností 20000 hodin. Barevná teplota světelných zdrojů je 3000 K. Rozměry trojitého bodového svítidla jsou: jeho šířka je 605 mm a průměr okrouhlé dekorativní základny je 100 mm. Svítidlo Solange se dodává s 5-letou zárukou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.94 kg |
| EAN: | 5998250350479 |
| Šířka (mm): | 605 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 18 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1140 lumen |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
