Svítidlo RABALUX 5053 CARMELLA, LED 50W, IP20, 4000K, 3350lm, zlatá
Velké stropní svítidlo Carmella s jednoduchým elegantním designem bude skvělou volbou pro mnoho domovů s moderním vybavením. Kulatý, zlato-bílý model lze namontovat do vašeho obývacího pokoje nebo jídelny; s jeho přirozeným bílým světlem můžete dosáhnout čistý a moderní efekt v dané místnosti. Díky své velikosti a designu dokáže osvětlit poměrně velkou plochu, proto ho doporučujeme do prostornějších obývacích pokojů a předsíní. Svítidlo Carmella vyrobeno z kovu a akrylu má vestavěný LED světelný zdroj. Spotřeba energie světelného zdroje je 50 W, jeho svítivost je 3400 lumenů a jeho barevná teplota je 4000 K. Průměr kulatého stropního svítidla je 600 mm a jeho vzdálenost od stropu je 95 mm. Na toto moderní a praktické svítidlo se poskytuje 5-letá záruka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5.62 kg |
| EAN: | 5998250350530 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | zlatá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | akryl |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 600 mm |
| Příkon (W): | 50 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 3400 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 95 |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
