Svítidlo RABALUX 5055 CARMELLA, LED 80W, IP20, 4000K, 1950lm, zlatá
Díky svému elegantnímu stylu může být velké zlato-bílé závěsné svítidlo Carmella skvělou volbou pro mnoho domovů s moderním interiérem. Kulatý model vyrobený z kovu a akrylu doporučujeme do obývacího pokoje, kde přirozeným bílým světlem dosáhnete v dané místnosti moderní, čistý efekt. Díky své velikosti a jasu dokáže osvětlit poměrně velkou plochu, proto ho doporučujeme i do prostornějších místností. Závěsné svítidlo Carmella vybaveno kulatým zlatým dekorativním podstavcem má vestavěný LED světelný zdroj. Výkon světelného zdroje je 80 W, jeho svítivost je 6335 lumenů a jeho barevná teplota je 4000 K. Svítidlo má průměr 800 mm a vzdálenost 1200 mm od stropu. Tento moderní model se skvělým stylem má 5letou záruku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5.62 kg |
| EAN: | 5998250350554 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | zlatá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | akryl |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 800 mm |
| Příkon (W): | 80 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 6335 lumen |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1200 |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
