Svítidlo RABALUX 5056 CARMELLA, LED 30W, IP20, 4000K, 3889lm, zlatá
Díky svému obdélníkovému tvaru a zaobleným rohům bude stropní svítidlo Carmella skvělou volbou pro mnoho domovů s moderním vybavením. Zlato-bílý model vyrobený z kovu a akrylu lze namontovat do vašeho obývacího pokoje, jídelny nebo chodby; s jeho přirozeným bílým světlem můžete dosáhnout moderní a čistý efekt v dané místnosti. Svítidlo Carmella má vestavěný světelný zdroj LED se spotřebou energie 30 W, svítivostí 1950 lumenů a barevnou teplotou 4000 K. Rozměr stropního svítidla je 400x400 mm a jeho vzdálenost od stropu je 90 mm. Na tento moderní praktický model se poskytuje 5-letá záruka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.36 kg |
| EAN: | 5998250350561 |
| Šířka (mm): | 400 mm |
| Výška (mm): | 400 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | zlatá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | akryl |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 30 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1950 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 90 |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
