Svítidlo RABALUX 5062 EVRON, LED 5W, IP44, 4000K, 600lm, chromová
Nástěnné svítidlo Evron v moderním stylu je skvělou volbou pro vaši koupelnu, pokud potřebujete další svítidlo nad umyvadlem a blízko zrcadla. Kovové svítidlo v chromové barvě je doplněno čirým plastovým stínítkem. Svítidlo obsahuje zabudovanou LED žárovku s výkonem 5W, světelným tokem 400 lumenů a životností 25 000 hodin. Mimořádně energeticky úsporný světelný zdroj má barevnou teplotu 4 000 K a podle toho září přirozeným bílým světlem. Svítidlo Evron má krytí IP44, které zajišťuje jeho ochranu proti vniknutí předmětů do průměru 1 mm a proti stříkající vodě z libovolného směru. Rozměry tohoto koupelnového nástěnného svítidla jsou následující: délka 300 mm, výška 60 mm, vzdálenost od stěny 130 mm, průměr instalace 120 mm. Na tento model nabízíme 5letou záruku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.54 kg |
| EAN: | 5998250350622 |
| Šířka (mm): | 300 mm |
| Výška (mm): | 60 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | chromová |
| Energetická třída: | F |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 5 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 400 lumen |
| Typ svítidla: | Koupelnová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 130 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
