Svítidlo RABALUX 5069 ZIRCON, GU10 1X MAX 5W, IP20, -K, -lm, matná černá
Nástěnné svítidlo Zircon, představující minimalistický design, bude praktickým kusem zařízení vašeho moderního obývacího pokoje nebo ložnice. Tento celokovový model se skládá z černého svítidla a stříbrného stínítka. Svítidlo lze připevnit ke stěně pomocí prodloužené, zaoblené dekorativní základny. Toto cylindrické svítidlo lze použít s jednou žárovkou s výkonem až 5W. Typ zásuvky je GU10. Pokud chcete zvýšit útulnou a intimní atmosféru, vyberte si žárovku vyzařující teplé bílé světlo. Díky flexibilní hlavě můžete světlo svítidla Zircon nasměrovat podle potřeby. Rozměry tohoto nástěnného svítidla jsou následující: šířka 60 mm, výška 130 mm, průměr 52 mm, montážní průměr 130 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 5998250350691 |
| Šířka (mm): | 60 mm |
| Výška (mm): | 130 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | stříbrná |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | GU10 |
| Průměr (mm): | 52 mm |
| Styl svítidla: | Minimalistická |
| Typ svítidla: | Nástěnná svítidla |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
