Svítidlo RABALUX 5075 ZIRCON, GU10 1X MAX 5W, IP20, -K, -lm, matná černá
Stropní svítidlo Zircon představující minimalistický design bude charakteristickým kusem zařízení vašeho moderního obývacího pokoje, jídelny nebo kuchyně. Tento celokovový model se skládá z černého svítidla a stříbrného stínítka. Štíhlé, válcové svítidlo lze použít s jednou žárovkou s výkonem až 5W. Typ zásuvky je GU10. Pokud chcete dosáhnout moderní a jasný efekt, zvolte pro toto svítidlo žárovku vyzařující přirozené bílé světlo. Pokud byste však chtěli posílit intimní a útulnou atmosféru, použijte jej se žárovkou vyzařující teplé bílé světlo. Rozměry stropního svítidla Zircon jsou následující: výška 270 mm, průměr 52 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 5998250350752 |
| Šířka (mm): | 52 mm |
| Výška (mm): | 270 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | stříbrná |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | GU10 |
| Průměr (mm): | 52 mm |
| Styl svítidla: | Minimalistická |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
