Svítidlo RABALUX 5077 MIROSLAW, E27 1x MAX 40W, IP20, -K, -lm, matná černá
Nástěnné svítidlo Miroslaw v průmyslovém stylu bude charakteristickým nábytkem ve vašem moderním obývacím pokoji, ložnici nebo pracovně. Matné černé kovové svítidlo je doplněno válcovým průhledným skleněným stínítkem, které nám umožňuje zcela vidět zdroj světla uvnitř svítidla. Nástěnné svítidlo je možné připevnit ke stěně pomocí svisle umístěného, prodlouženého, čtvercového ozdobného podstavce. Svítidlo Miroslaw lze ovládat stylovým vypínačem a dá se použít s jednou žárovkou s výkonem až 40W. Typ patice je E27. Chcete-li mít jasný a moderní efekt, vyberte si pro toto svítidlo žárovku s přirozeným bílým světlem. Rozměry nástěnného svítidla Miroslaw jsou následující: průměr stínítka je 120 mm, výška dekoračního podstavce je 210 mm, vzdálenost od stěny 175 mm. Tento model se dodává bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.78 kg |
| EAN: | 5998250350776 |
| Šířka (mm): | 120 mm |
| Výška (mm): | 210 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Nástěnná svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 175 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
