Svítidlo RABALUX 5081 RENATA, E27 3x MAX 10W, IP20, -K, -lm, matná černá
Kulaté stropní svítidlo Renata v moderním stylu může být jednoduchým a praktickým kusem zařízení obývacího pokoje nebo ložnice. Matné černé svítidlo, které je vyrobeno z kovu, je doplněno bílým akrylovým stínidlem. Svítidlo Renata je možné použít s třemi žárovkami, každá s výkonem až 10W. Typ zásuvky je E27. V závislosti na místnosti, do které chcete svítidlo nainstalovat, a od účinku, který byste chtěli dosáhnout, si můžete vybrat žárovky vyzařující teplé nebo přirozené bílé světlo. Rozměry tohoto stropního svítidla jsou následující: průměr 450 mm, vzdálenost od stropu 100 mm. Tento model je dodáván bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 5998250350813 |
| Šířka (mm): | 450 mm |
| Výška (mm): | 100 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | akryl |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 450 mm |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 100 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
