Svítidlo RABALUX 5082 RENATA, E27 3x MAX 10W, IP20, -K, -lm, matná černá
Kulaté závěsné svítidlo Renata v moderním stylu může být jednoduchým, ale charakteristickým kusem zařízení obývacího pokoje nebo ložnice. Matné černé kovové svítidlo je doplněno bílým akrylovým stínidlem. Závěsné svítidlo lze připevnit na strop pomocí malého kulatého ozdobného podstavce. Svítidlo Renata je možné použít s třemi žárovkami, každá s výkonem až 10W. Typ zásuvky je E27. V závislosti na místnosti, do které chcete lampu nainstalovat, a od účinku, který byste chtěli dosáhnout, si můžete vybrat žárovky vyzařující teplé nebo přirozené bílé světlo. Rozměry tohoto závěsného svítidla jsou následující: průměr 450 mm, vzdálenost od stropu 1 100 mm, průměr instalace 100 mm. Tento model je dodáván bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 5998250350820 |
| Šířka (mm): | 450 mm |
| Výška (mm): | 100 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | akryl |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 450 mm |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1100 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
