Svítidlo RABALUX 5087 Avira G9 max.28W, IP44, opálové sklo
Koupelnové svítidlo Aviva je skvělou volbou, pokud si chcete ve své koupelně zajistit osvětlení pomocí moderního stropního svítidla. Chromové kovové svítidlo je doplněno dvojitými, opálového a průhlednými válcovými skleněnými stínidly a velkým kulatým dekorativním podstavcem. Hlavy svítidla hledící různými směry zajišťují úplné osvětlení místnosti. Stropní svítidlo je možné použít s třemi žárovkami, z nichž každá má výkon až 28W, patice je G9. Pokud máte rádi útulné osvětlení koupelny, vyberte si teplé bílé světelné zdroje. Svítidlo Aviva má krytí IP44, které zaručuje, že je chráněno proti vniknutí předmětů do průměru 1 mm a proti stříkající vodě z libovolného směru. Rozměry koupelnového svítidla jsou následující: šířka 355 mm, průměr instalace 250 mm, vzdálenost od stropu 145 mm. Tento model se dodává bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové - vyšší krytí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.54 kg |
| EAN: | 5998250350875 |
| Barva: | chrom |
| Šířka (mm): | 90 mm |
| Výška (mm): | 195 mm |
| Materiál: | Kov |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | opálové sklo |
| Barva svítidla: | chromová |
| Délka (mm): | 130 mm |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | G9 |
| Průměr (mm): | 80 mm |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Koupelnová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 130 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
