Svítidlo RABALUX 5219 GREG, LED 18W, IP20, -K, -lm, bílá
Podskříňkové svítidlo Greg lze namontovat do vaší kuchyně nad pracovní stůl, aby se zajistily vhodné světelné podmínky pro činnosti tam prováděny. Svým funkčním stylem a bílou barvou bude diskrétním a praktickým doplňkem každé kuchyně. Tento model vybaven spínačem lze připojit do série s maximálním limitem 10 kusů. To může být skvělá zpráva pro případ, že potřebujete více než jedno svítidlo, protože např. potřebujete vyřešit soustředěné osvětlení delšího kuchyňského stolu. Svítidlo Greg má vestavěný světelný zdroj LED s výkonem 18 W, světelným tokem 1800 lumenů a barevnou teplotou 4000 K. Rozměry modelu vyzařujícího přirozené bílé světlo jsou: šířka 1170 mm, výška 20 mm, vzdálenost od stěny 30 mm. Na podskříňkové svítidlo Greg se poskytuje 5-letá záruka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 5998250352190 |
| Šířka (mm): | 1170 mm |
| Výška (mm): | 20 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | F |
| Materiál svítidla: | plast |
| Příkon (W): | 18 W |
| Styl svítidla: | Funkční |
| Svítivost (lumen): | 1800 lumen |
| Typ svítidla: | Podlinková svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 30 |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
