Svítidlo RABALUX 5224 SINOPIA, E27 1x MAX 60W, IP20, -K, -lm, zlatá
Závěsné svítidlo Sinopia v klasickém stylu bude zdrženlivým a elegantním doplňkem k zařízení vašeho obývacího pokoje nebo ložnice. Zlaté svítidlo je doplněno stínítkem z opálového skla a svítidlo je možné připevnit na strop pomocí malého kulatého ozdobného podstavce. Podlouhlé stínítko ve formě láhve je textilním kabelem spojeno s dekorativní základnou. Toto závěsné svítidlo lze použít s jednou žárovkou s výkonem až 60W. Typ patice je E27. Chcete-li v místnosti vytvořit intimní, útulnou atmosféru, vyberte si pro toto svítidlo teplý bílý světelný zdroj. Rozměry závěsného svítidla Sinopia jsou následující: průměr stínítka je 145 mm, jeho výška je 285 mm, vzdálenost od stropu 1 500 mm, instalační průměr 90 mm. Tento model se dodává bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| EAN: | 5998250352244 |
| Šířka (mm): | 145 mm |
| Výška (mm): | 285 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | opálové sklo |
| Barva svítidla: | zlatá |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 145 mm |
| Styl svítidla: | Klasické |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1500 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
