Svítidlo RABALUX 5225 SINOPIA, E27 3x MAX 60W, IP20, -K, -lm, zlatá
Trojité závěsné svítidlo Sinopia v klasickém stylu bude elegantním a zároveň poutavým kusem nábytku ve vašem obývacím pokoji nebo ložnici. Hlavy svítidla, které visí v různých výškách, jsou připevněny ke zlatému držáku a jsou zakryté různými tvary stínítka z opálového skla. Jedno je podlouhlé, ve tvaru láhve, druhé je sférické a třetí je zploštělá koule. Toto svítidlo je možné připevnit na strop pomocí velké okrouhlé dekorativní základny. Hlavy svítidla jsou spojeny s ozdobným podstavcem textilními kabely. Závěsné svítidlo je možné použít s třemi žárovkami, z nichž každá má výkon až 60W. Typ patice je E27. Chcete-li v místnosti vytvořit intimní, útulnou atmosféru, vyberte si pro toto svítidlo teplé bílé světelné zdroje. Rozměry trojitého závěsného svítidla Sinopia jsou následující: šířka 400 mm, vzdálenost od stropu 1 300 mm, instalační průměr 300 mm. Tento model se dodává bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 4.2 kg |
| EAN: | 5998250352251 |
| Šířka (mm): | 400 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | opálové sklo |
| Barva svítidla: | zlatá |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 400 mm |
| Styl svítidla: | Klasické |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1300 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
