Svítidlo RABALUX 5230 CELINDA, LED 40W, IP20, -K, -lm, chromová
Stropní svítidlo Celinda bude skvělým doplňkem k zařízení vašeho moderního obývacího pokoje nebo ložnice. Tento kulatý model se skládá z kovového příslušenství v chromové barvě a bílého plastového stínítka. Prvky ve tvaru kroužku, které jsou navzájem kombinovány, dodávají svítidlu zajímavý charakter. Svítidlo Celinda obsahuje vestavěný světelný zdroj LED s výkonem 40 W, světelným tokem 2 000 lumenů a životností 20 000 hodin. Díky své teplotě barvy 4 000 K žárovka vyzařuje přirozené bílé světlo, které vytváří jasný a moderní efekt. Rozměry stropního svítidla jsou následující: průměr 400 mm, vzdálenost od stropu 85 mm, průměr instalace 350 mm. Na moderní stropní svítidlo Celinda nabízíme záruku 5 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.24 kg |
| EAN: | 5998250352305 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | chromová |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 400 mm |
| Příkon (W): | 40 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 2000 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 85 |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
