Svítidlo RABALUX 5237 RUPERT, E27 1x MAX 40W, IP20, -K, -lm, šedá
Závěsné svítidlo Rupert doporučujeme milovníkům severského stylu. Toto charakteristické svítidlo může být skutečně útulným doplňkem nábytku do obývacího pokoje, jídelny nebo kuchyně. Zastíněné stínítko tohoto šedého modelu zcela obklopuje zdroj světla. Svítidlo lze připevnit na strop pomocí malého kulatého ozdobného podstavce. Stínítko kovového svítidla je ještě osobitější díky kulatému překrytí, které je vyrobeno z pravého dřeva. Svítidlo Rupert lze použít s jednou žárovkou s výkonem až 40W. Typ zásuvky je E27. Pokud chcete zvýšit intimní a útulnou atmosféru, zvolte pro toto svítidlo zdroj teplého bílého světla. Pokud však chcete vytvořit jasný a moderní efekt, použijte svítidlo se žárovkou vyzařující přirozené bílé světlo. Rozměry tohoto závěsného svítidla jsou následující: průměr 300 mm, výška 230 mm, vzdálenost od stropu 1 500 mm, průměr instalace 100 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.08 kg |
| EAN: | 5998250352374 |
| Výška (mm): | 230 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | šedá |
| Barva svítidla: | šedá |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 300 mm |
| Styl svítidla: | Skandinávská |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1500 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
