Svítidlo RABALUX 5239 DARON, E27 1x MAX 40W, IP20, -K, -lm, matná bílá
Stojící světlo Daron v průmyslovém stylu bude skvělou volbou do vašeho obývacího pokoje nebo ložnice. Je možné ho umístit vedle pohovky nebo v blízkosti vašeho oblíbeného křesla, kde se večer rádi usadíte s knihou. Toto matné bílé celokovové svítidlo svým vzhledem připomíná nadrozměrné stolní svítidlo. Prodloužená, štíhlá noha svítidla Daron končí ve spodní části kulatou ozdobnou základnou a jeho klasické stínítko ve tvaru deštníku nechává světlo volně proudit. Svítidlo lze použít s jednou žárovkou s výkonem až 40W. Typ zásuvky je E27. Pokud dáváte přednost intimní a útulné atmosféře v místnosti, zvolte pro toto svítidlo zdroj teplého bílého světla. Rozměry stojícího svítidla Daron jsou následující: výška 1 580 mm, šířka 480 mm, průměr stínítka žárovky je 200 mm. Tento model, který lze ovládat nožním spínačem, se dodává bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.64 kg |
| EAN: | 5998250352398 |
| Šířka (mm): | 480 mm |
| Výška (mm): | 1580 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | matná bílá |
| Barva svítidla: | matná bílá |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 200 mm |
| Styl svítidla: | Skandinávská |
| Typ svítidla: | Stojací lampy |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
