Svítidlo RABALUX 5243 EGON, E14 1x MAX 40W, IP20, -K, -lm, matná bílá
Nástěnné svítidlo Egon v průmyslovém stylu může být charakteristickým kusem zařízení obývacího pokoje nebo ložnice. Tento model sestávající z matného bílého svítidla a bílého stínítka je zcela vyroben z kovu a je možné jej připevnit na zeď pomocí okrouhlé dekorativní základny. Stínítko ve tvaru zvonku je ve spodní části otevřené, takže proudící světlo by mělo stačit ke čtení nebo práci na přenosném počítači. Svítidlo Egon lze použít s jedinou žárovkou s výkonem až 40W. Typ zásuvky je E14. Chcete-li v místnosti vytvořit intimní a útulnou atmosféru, vyberte si žárovku vyzařující teplé bílé světlo. Svítidlo Egon lze ovládat pomocí kolébkového spínače na ozdobné základně. Rozměry tohoto svítidla jsou následující: šířka svítidla i průměr stínítka je 115 mm, výška svítidla je 330 mm, vzdálenost od stěny 180 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.54 kg |
| EAN: | 5998250352435 |
| Šířka (mm): | 115 mm |
| Výška (mm): | 330 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | matná bílá |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Průměr (mm): | 115 mm |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Nástěnná svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 180 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
